Vše
|
Nabídky
|
Poptávky
|
Pouze za inzerenta:
|
Max.stáří inzerátů je 6 měsíců :: Přehledné vyhledání inzerátu :: Velmi jednoduché a rychlé podání inzerátu :: Možnost funkce jako e-shop s nabídkou inzerátů za jednoho inzerenta
Skrýt menu Obsah: 22890 položek inzerce. Vloženo: 133 za tento den. Právě si prohlíží 16 osob.
Filtrovat Vypnout filtr

Úvodní strana  » Práce » HPP administrativa


Řadit podle: Data   Ceny+   Ceny-   Zobrazit: na stranu jako
  Strana: 1  2  3  4  5  6  [Další >>] 

Obchodník Junior pro německé země  
Obchodník Junior pro německé země
Co tě bude u nás čekat?
- podpora celé společnosti
- spousta zajímavé práce, která nebude úplně lehká, ale bude znamenat velkou výzvu,
- vyhledávat, kalkulovat, dozorovat obchodní případy pro Německo,
- starání se o naše aktuální a budoucí klienty,
- zpracovávat poptávky
- komunikace s personalisty,
- samorealizace

Jak si tě představujeme?
- Toužíš po svém i firemním úspěchu.
- Dokážeš rychle reagovat, sám/sama se rychle rozhodnout.
- Máš zkušenosti s obchodem – vyjednáváním? Pokud ne, tak tě to naučíme.
-německý jazyk na pokročilé úrovni

Nabízíme: -Mzda 20.000-50.000 Kč
-služební automobil a telefon
-možnost zkráceného úvazku
-práce v Českých Budjovicích

Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně.

Dohodou
Nabídka

12.02.2018
Jihočeský kraj (České Budějovice)
187x
 
 
Práce na doma
Nabízím velmi jednoduchou práci na doma,zvládne každý:Plnění obálek reklamním prospektem,dále odesíláme mi.Výdělek je na vaší práci 6000-15000 podle toho kolik věnujete času

Dohodou
Nabídka

05.02.2018
Celá ČR ( )
2483x
 
rychlá nabídka peněz  
rychlá nabídka peněz
(doliveirafranklin@gmail.com) disponuje kapitálem, který je určen k účtování drobných částek v soudním řízení, a to v délce od 5000 € do 1.000.000 € na osobu. 2% v případě, že se jedná o první vozidlo, které je mimořádně náročné na dopravu. Vous pouvez rembourser sur 3 à 25 ans maximua selon la somme prêté. Vychutnejte si, prosím, mensualités. Je požadavek na získání průkazu způsobilosti k získání průkazu způsobilosti a počtu osob, které jsou k dispozici.
Budete-li mít uzavřený bankovní úvěr a nebudete mít zájem o finanční prostředky, které by měly být financovány z finančních prostředků, které by mohly být financovány z finančních prostředků, které by mohly být předmětem úvěrového splácení dlužníků, investičních fondů a investičních fondů.
Alors si posloucháte kredity, které se vztahují k vašim podmínkám a podmínkám. Veuillez me contacter Email: doliveirafranklin@gmail.com
kontaktujte nás: +639991037018

45,-
Nabídka

02.02.2018
Celá ČR ( )
1272x
 

Blbá práce , blbý šéf , blbá doba  
Blbá práce , blbý šéf , blbá doba
Chcete být nešťastní? Nespokojení? Smutní? Chcete mít blbou práci? Blbého šéfa? Žijete v blbém období? Chcete být chudí? Chcete žít od výplaty k výplatě? Nepotřebujete úspěch? Nemáte žádné ambice? Tak potom, prosím, v žádném případě nereagujte na tento inzerát! Všem ostatním nabízíme velmi dobře placenou práci na HPP i VPP ve všech okresech ČR. Máme zájem o zkušené finanční poradce, manažéry, regionální ředitele, úvěráře, tipaře a prodejce investičního zlata a stříbra. Nováčky vyškolíme. Jsme prosperující česká poradenská společnost Pentia Consulting s.r.o. Na trhu působíme 13. rokem a máme 40000 spokojených stávajících klientů, kteří čekají i na vaši pomoc a starostlivost. Nástup je možný ihned. Na vážné zájemce čeká dobré finanční ohodnocení a spousta nadstandardních benefitů. Životopisy posílejte na email - vrba@pentiaconsulting.cz. Mobily - 730552050 a 730585816. Web - http://www.pentiaconsulting.cz.

22 222,-
Poptávka

31.01.2018
Celá ČR (Španělská 2, Praha 2)
61x
 
Yes - potřebujeme nové posily !  
Yes - potřebujeme nové posily !
Domažlice, Plzeň, Cheb, Varnsdorf, Chomutov, Litoměřice, Česká Lípa, Praha - to jsou hlavní regiony, ve kterých hledáme schopné, spolehlivé a pracovité lidi na pozice manažer, finanční poradce, tipař, prodejce investičního zlata a spolupracovník v těžbě kryptoměn. Jde o velmi dobře placenou práci na HPP i VPP pro úspěšné mezinárodní společnosti a projekty - Pentia consulting, Zlatá rezerva, Avian invest a Glocin. Pouze vážní zájemci nám můžou posílat své životopisy na email - vrba@pentiaconsulting.cz. Mobil - 730552050.

55 555,-
Poptávka

31.01.2018
Celá ČR (Španělská 2, Praha 2)
56x
 
Přivýdělek - brigáda - další uplatnění  
Přivýdělek - brigáda - další uplatnění
Příjemný, dobrý, úspěšný den přeji všem! Pracuji jako manažer prosperující poradenské společnosti a moc rád bych rozšířil tým svých spolupracovníků o nové, šikovné, komunikativní, příjemné kolegy a kolegyně. Všem vážným zájemcům nabízím přivýdělek (brigádu) - vypisování dotazníků. Tato nenáročná práce je vhodná pro studenty od 18 let, důchodce, invalidní důchodce, maminky na rodičovské dovolené, podnikatele, zaměstnance, nezaměstnané i cizince žijící v ČR. Po vyškolení, zapracování a v případě vzájemné spokojenosti dostanete i možnost dalšího, velmi zajímavého pracovního uplatnění... Nabídka je určena vážným zájemcům hlavně z Prahy, Středočeského, Plzeňského a Ústeckého kraje.

22 222,-
Poptávka

18.01.2018
Celá ČR (Španělská 2, Praha 2)
85x
 
Oblastní provozní vedoucí  
Oblastní provozní vedoucí
OLMAN SERVICE s. r. o. hledá schopného a komunikativního oblastního provozního vedoucího. Co požadujeme: - Zkušenosti s vedením kolektivu - Výbornou znalost MS OFFICE - Řidičský průkaz skupiny B - Organizační schopnosti - Spolehlivost Náplň práce: - Podpora a „pravá ruka“ provozního ředitele - Komunikace s odběrateli služeb - Komunikace s manažery středisek k zajištění bezproblémového chodu divize úklid - Vedení administrativy (emailová a telefonická komunikace, zpracování tabulek a mzdových podkladů) - Řešení operativních úkolů dle zadání provozního ředitele Co nabízíme: - Zázemí stabilní společnosti - Příspěvek na stravování - Možnost využití soukromé školky a jeslí Olmánek - Možnost zvýhodněných finančních půjček - Uhrazení vstupní zdravotní prohlídky - Přátelský kolektiv - Podpora osobního rozvoje a postupu - Mzdové podmínky dohodou

20 000,-
Poptávka

15.01.2018
Jihomoravský kraj (Brno-město)
1988x
 
Blbá práce , blbý šéf , blbá doba  
Blbá práce , blbý šéf , blbá doba
Chcete být nešťastní? Nespokojení? Smutní? Chcete mít blbou práci? Blbého šéfa? Žijete v blbém období? Chcete být chudí? Chcete žít od výplaty k výplatě? Nepotřebujete úspěch? Nemáte žádné ambice? Tak potom, prosím, v žádném případě nereagujte na tento inzerát! Všem ostatním nabízíme velmi dobře placenou práci na HPP i VPP ve všech okresech ČR. Máme zájem o zkušené finanční poradce, manažéry, regionální ředitele, úvěráře, tipaře a prodejce investičního zlata a stříbra. Jsme prosperující česká poradenská společnost Pentia Consulting s.r.o. Na trhu působíme téměř 12 let a máme 40000 spokojených stávajících klientů, kteří čekají i na vaši pomoc a starostlivost. Nástup je možný ihned. Na vážné zájemce čeká dobré finanční ohodnocení a spousta nadstandardních benefitů.

55 555,-
Poptávka

12.01.2018
Celá ČR (Španělská 2, Praha 2)
1205x
 
Máme nejlepší podmínky. Nevěříte Vyzkoušejte !  
Máme nejlepší podmínky. Nevěříte Vyzkoušejte !
Jsme prosperující česká poradenská společnost PENTIA CONSULTING s.r.o. Na trhu působíme téměř 12 let a máme 40000 spokojených stávajících klientů. V těchto dnech chceme rozšířit tým našich spolupracovníků. Máme zájem o zkušené finanční poradce, manažery, regionální ředitele, úvěráře, tipaře a prodejce investičního zlata a stříbra. Naše nabídka platí pro všechny okresy ČR. Hlavně však pro Děčín, Litoměřice, Českou Lípu, Ústí nad Labem, Plzeň, Teplice, Benešov, Tábor a Prahu. Vybraným zájemcům nabízíme fixní plat plus velmi zajímavé provize, nejvyšší meziprovize za řízení a vedení spolupracovníků na trhu, zázemí prosperující společnosti, možnost využívání firemních automobilů (Volkswagen Passat a Golf), bezplatné zahraniční školení, zahraniční firemní dovolenou (Zanzibar pro nejaktivnější spolupracovníky) i další benefity. Nástup je možný ihned. Nabídka je určená pouze seriózním zájemcům! Životopisy posílejte na email - vrba@pentiaconsulting.cz.

55 555,-
Poptávka

12.01.2018
Celá ČR (Španělská 2, Praha 2)
2108x
 
 
Účetní
Sháníme účetní na podvojné účetnictví i na zkrácený úvazek. Plat - dohodou

Dohodou
Poptávka

12.01.2018
Olomoucký kraj (Olomouc)
1712x
 
Vypisování dotazníků  
Vypisování dotazníků
Hledáme schopné, spolehlivé, komunikativní a pracovité lidi na vypisování dotazníků pro prosperující českou poradenskou společnost. Práce - brigáda je vhodná pro studenty, důchodce, maminky na mateřské dovolené, invalidní důchodce, nezaměstnané, zaměstnance, podnikatele i cizince žijící v ČR. Email - lulajs@seznam.cz. Velmi dobře placeno !

20 000,-
Poptávka

23.12.2017
Celá ČR (Španělská 2, Praha 2)
143x
 
 
připraven nemovitosti

Dobrý den Paní a Pane.
Představuji se vám, jsem pan. Jean Jacques Deroulo, jsem poskytovat úvěry každou osobu, které chtějí finanční pomoc. To je půjčka mezi zejména s podmínky jednoduché. Moje nabídka je mezi 2,000.00 eur a 800.000.00 eur. Můj úroková sazba po celou dobu trvání tohoto úvěru je 3% a splácení probíhá měsíčně.
Pokud máte zájem, NAPIŠTE

20 000,-
Nabídka

17.12.2017
Celá ČR ( )
9545x
 
 
Možnost financování
Potřebujete naléhavě půjčku mezi zvláště závažné
Máte finanční potíže. Dveře jsou zavřené proti vám. Nevím, jak to udělat, aby zlepšit jejich situaci. Nabízí po závazek ke studiu jejich situace a na poskytnutí úvěru za rozumnou úrokovou sazbou 2% úrok. Můj kapitál je $ 5 000 $ 100 000 000, a proto jsem ochotna poskytnout úvěr ve výši 5 000 $ 3 000 000 $.
Kontakt :

20 000,-
Nabídka

17.12.2017
Celá ČR ( )
17510x
 
 
Asistentka
Hledáme na zkrácený úvazek asistentku. Pouze pro ID – chráněné pracovní místo. Pracoviště: Ostrava – Hornopolní.
Nástup ihned - případně dle dohody.

Požadujeme: praxe s PC - znalost word, excel, internet, komunikační a prezentační dovednosti, samostatnost, spolehlivost a příjemné vystupování.

Nabízíme: práce na HPP, pracovní doba PO – PÁ dopolední hodiny – úvazek na 6hod. denně.

V případě zájmu volejte na 725 677 254 nebo 545 218 533 nebo posílejte životopisy na mail: prace@cbacorp.cz.

Dohodou
Nabídka

17.12.2017
Moravskoslezský kraj (Ostrava-město)
20145x
 
 
Prace,brigada ve financni oblasti
Hledam managera a financni poradce.Jedna se o pracovni cinnost pro statem dotovany institut,socialni organizaci,kterou lze vykonavat na ZL,DPP,DPC,brigadu,dle moznosti.Nadstandartni vydelky,cela CR.

Dohodou
Nabídka

17.12.2017
Celá ČR ( )
14934x
 
Chcete být chudí , smutní a nešťastní  
Chcete být chudí , smutní a nešťastní
Chcete být chudí, smutní, nespokojení a nešťastní? Chcete žít od výplaty k výplatě a v práci mít hloupého šéfa, který vás pořád brzdí, ponižuje a demotivuje? Nemáte žádné ambice? Tak potom, prosím, v žádném případě nereagujte na tento inzerát. Všem ostatním nabízíme velmi dobře placenou práci na HPP i VPP v našich pobočkách ve všech okresech ČR. Máme zájem o obsazení pozic - manažer, finanční poradce, tipař a prodejce investičních kovů. Jsme česká poradenská společnost Pentia consulting. Jsme 13.rokem na trhu a máme víc jako 40000 spokojených stávajících klientů, kteří čekají na vaši pomoc a starostlivost. Pouze seriózní zájemci nám můžou napsat na vrba@pentiaconsulting.cz, nebo za volat na 730552050 a 730585816. Web: http://www.pentiaconsulting.cz. Neprováhejte to zas..!

55 555,-
Poptávka

30.11.2017
Celá ČR (Španělská 2, Praha 2)
112x
 
 
Asistent/ka ředitele
Kdo jsme?

Jsme realitní kancelář Jacobb - Reality úspěšně a rychle

Kdo je Jacobb?

V realitním oboru jsem působil od roku 1991 a nakonec jsem se k nim vrátil založením celorepublikové kanceláře s pobočkami v menších i větších městech.

Jsi to ty?

Pokud tě baví týmová práce, rád pomáháš kolegům být lepší a umíš plnit zadané úkoly rychle a systematicky, ozvi se.

Jakub Brandalík

Zakladatel

25 000,-
Nabídka

30.11.2017
Celá ČR (Hlavní město Praha)
4004x
 
 
Pomocné práce v administrativě
Nabízím pomocné práce v administrativě, brigádně i nárazově kdykoliv dopoledne. Mám 40 let v administrativě, bydlím v centru Ostravy. Tel.: 604 547 249

Dohodou
Poptávka

29.11.2017
Moravskoslezský kraj (Ostrava-město)
105x
 
 
Nabídka půjček mezi vážnými jednotl
Nabídka půjček mezi vážnými jednotlivci

Dobrý večer Pane a paní Jsem konkrétní věřitel, který nabízí půjčky v zahraničí. S vysokým kapitálem, který mi umožňuje poskytovat půjčky mezi jednotlivci každému, kdo je vážný v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Nabízím půjčky od 5.000 do 650.000 € pro každou vážnou osobu, která je opravdu v nouzi, schopná ji splatit, úroková sazba je 2% ročně. Půjčky na nemovitosti, investiční úvěry, půjčky na auto, osobní půjčky a další .... Jsem připraven poskytnout půjčku bez ohledu na částku, kterou chcete. Pro jakoukoli jinou žádost týkající se úvěru kontaktujte mě na mém e-mailu a budete spokojeni E-mail: carinesonia2510@gmail.com

Dohodou
Nabídka

28.11.2017
Celá ČR ( )
14747x
 
 
Nabídka půjček mezi vážnými jednotl
Nabídka půjček mezi vážnými jednotlivci

Dobrý večer Pane a paní Jsem konkrétní věřitel, který nabízí půjčky v zahraničí. S vysokým kapitálem, který mi umožňuje poskytovat půjčky mezi jednotlivci každému, kdo je vážný v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Nabízím půjčky od 5.000 do 650.000 € pro každou vážnou osobu, která je opravdu v nouzi, schopná ji splatit, úroková sazba je 2% ročně. Půjčky na nemovitosti, investiční úvěry, půjčky na auto, osobní půjčky a další .... Jsem připraven poskytnout půjčku bez ohledu na částku, kterou chcete. Pro jakoukoli jinou žádost týkající se úvěru kontaktujte mě na mém e-mailu a budete spokojeni E-mail: matinlucas12@gmail.com

Dohodou
Nabídka

28.11.2017
Celá ČR ( )
12943x
 
 
Strana: 1  2  3  4  5  6  [Další >>] VIP sekce (max.1 inz./den)

...

Poskytuje: GData.cz | Copyright 2014. Všechna práva vyhrazena    Případné stížnosti, dotazy a přání na infox(@)bleskinzerce.cz
Rozl.:
1000
800
600
480
320

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace