Vše
|
Nabídky
|
Poptávky
|
Pouze za inzerenta:
|
Max.stáří inzerátů je 6 měsíců :: Přehledné vyhledání inzerátu :: Velmi jednoduché a rychlé podání inzerátu :: Možnost funkce jako e-shop s nabídkou inzerátů za jednoho inzerenta
Skrýt menu Obsah: 22427 položek inzerce. Vloženo: 676 za tento den. Právě si prohlíží 7 osob.
Filtrovat Vypnout filtr

Úvodní strana  » Knihy » Vše


Řadit podle: Data   Ceny+   Ceny-   Zobrazit: na stranu jako
  Strana: 1  

SVĚTOVÝ ATLAS VÍNA  
SVĚTOVÝ ATLAS VÍNA
Kniha od autorů Hugh Johnson a Jancis Robinsonové. Představuje všechny pěstitelské oblasti a jejich vína.Tato bohatě ilustrovaná kniha doplněná také o fotografie nadchne každého milovníka vína.

200,-
Nabídka

16.12.2017
Plzeňský kraj
125x
 
Kniha VŠECHNO ZE SVĚTA POTRAVIN  
Kniha VŠECHNO ZE SVĚTA POTRAVIN
Tato bohatě ilustrovaná publikace nabízí celou škálu potravin a potravinářských výrobků. Poskytuje nejrůznější zajímavosti o jednotlivých potravinách a dává také různé rady a tipy k jejich využití v kuchyni. Základní suroviny, bylinky, koření, obiloviny a rýže, ryby, mořské plody, zelenina, maso, zvěřina a drůbež, šunka a uzeniny, sýry, ovoce. Kniha má praktický zasouvací obal a 330 stran rad a informací.

200,-
Nabídka

16.12.2017
Plzeňský kraj
233x
 
Kniha RYBY A MOŘSKÉ PLODY  
Kniha RYBY A MOŘSKÉ PLODY
V této knize najdete přehled nejdůležitějších druhů jak sladkovodních, tak mořských ryb. Seznámíte se světem nejrůznějších mušlí a šneků, přes langusty, garnáty, krevety až po sépie a ježovky. Především zde najdete fundovaný návod a sérii fotografií zobrazující názorně jak se jednotlivé druhy ryb správně zbavují šupin, kuchají, porcují a tepelně upravují. Kniha má praktický zasouvací obal a 319 stran receptů, rad a informací.

200,-
Nabídka

16.12.2017
Plzeňský kraj
71x
 

Kniha MASO A ZVĚŘINA  
Kniha MASO A ZVĚŘINA
V této rozsáhlé publikaci najdete všechny základní informace o jatečním mase, drůbeži a zvěřině: od vepřového a bizoního masa přes domácí drůbež a pernatou zvěřinu až po maso kančí či jelení. Praktické rady týkající se úpravy masa, jeho vykosťování, porcování, marinování, uzení a mnoho receptů na jejich úpravu. Postup při zvlášť náročných úkonech je zde názorně vysvětlen krok za krokem. Kniha má praktický zasouvací obal a 319 stran rad a informací.

200,-
Nabídka

16.12.2017
Plzeňský kraj
88x
 
 
Staré knihy a časopisy
Koupím staré knihy a časopisy vydané do roku 1948,dobrodružné,detektivky a jiné. Přijedu,zaplatím.Tel.704352670 miroslav.belunek@seznam.cz

Dohodou
Poptávka

13.12.2017
Zlínský kraj
111x
 
 
Strana: 1  VIP sekce (max.1 inz./den)

...