Vše
|
Nabídky
|
Poptávky
|
Pouze za inzerenta:
|
Max.stáří inzerátů je 6 měsíců :: Přehledné vyhledání inzerátu :: Velmi jednoduché a rychlé podání inzerátu :: Možnost funkce jako e-shop s nabídkou inzerátů za jednoho inzerenta
Skrýt menu Obsah: 19439 položek inzerce. Vloženo: 57 za tento den. Právě si prohlíží 20 osob.
Filtrovat Vypnout filtr

Úvodní strana  » Práce » Práce z domu


Řadit podle: Data   Ceny+   Ceny-   Zobrazit: na stranu jako
  Strana: 1  2  3  4  5  6  [Další >>] 

 
Home Office
Zkušenosti, znalosti: Programovani PHP, MYSQL, NETTE, javascript, JQUERY, HTML, CSS, tvorba webu. MS OFFICE, Tvorba automatickych obchodnich systemu pro obchodovani na burze. Mám mnohaleté zkušennosti. Windows, Macos, tvorba PDF. Nabídněte práci, dohodneme se.

Dohodou
Nabídka

12.10.2018
Celá ČR ( )
511x
 
 
Objevte nové řešení
Poznejte první klub úspor a výhod. Kde díky Věrnostnímu programu je možné mít spoustu ušetřených peněz na požízení a provoz nového auta a body vyměnit za cash přes své platební karty.
V případě zájmu se s námi můžeme sejít v Brně, kde se na Live prezentaci dovíte podrobnosti. Je nutné vygenerovat registraci, kterí je zdarma. Proto je potřeba mi do správy napsat svůj telefon a kdy Vím můžu volat a domluvíme se na dalším postupu.

Dohodou
Nabídka

11.10.2018
Moravskoslezský kraj (Frýdek-Místek)
1443x
 
 
SMARTPHONE ZDARMA NEBO PŘIVÝDĚLEK 2
SHÁNÍM LIDI, KTEŘÍ BY MĚLI ZÁJEM SE ÚČASTNIT PROJEKTU ADMETER, kterého se účastní více než 1 000 respondentů z celého Česka. Pomocí aplikace v chytrém mobilním telefonu respondentů společně mapujeme užívání rozhlasu, televize a internetu.

Jako jediný projekt v Česku adMeter měří sledování médií mimo domov. Vše probíhá anonymně. Účastí na tomto projektu můžete rozhlasovým, televizním a internetovým společnostem poskytnout informaci vedoucí například ke zlepšení programové skladby jednotlivých médií.

Za účast v projektu respondentům nabízíme:

- finanční odměnu ve výši 200 Kč ZA MĚSÍC

- nebo poskytnutí chytrého mobilního telefonu, který po 24 měsících spolupráce PŘEJDE DO OSOBNÍHO VLASTNICTVÍ respondenta.

Měření je plně anonymní a nelze z něj poznat nic víc, než jaké médium sledujete.

Na tomto odkazu naleznete bližší informace:

http://www.median.cz/admeter/navod/Informace_RSP_AMD/Informace_RSP_AMD.html

Další podmínkou je, že si musíte nainstalovat aplikaci do PC, kde se každý měsí

200,-
Nabídka

11.10.2018
Kraj Vysočina (Třebíč)
1191x
 

 
Práce z domova
Káva a zdraví: na tohle se všichni nejčastěji ptáme
Nabízím nenáročnou práci z pohodlí domova prostřednictvím vašeho pc. Tato práce je vhodná jak pro studenty, tak pro duchodce, lidi na MD, zkrátka pro všechny, kteří hledají přivýdělek.. Záleží jen na vašem čase a schopnostech, kolik si vyděláte.JEN DO ZPRÁVY
www.facebook.com/groups/170150236747605
https://youtu.be/HPRW0lngbN8
www.freecoffee.cz

Dohodou
Nabídka

09.10.2018
Karlovarský kraj (Karlovy Vary)
58x
 
 
30.000 - 50.000 Kč/měs.
JAK? Ve spolupráci s naším projektem ve wellnes oboru. Práci můžete vykovávat doma jako svou hlavní činnost, nebo ve volném čase jako přivýdělek; proto vhodné i pro maminky na MD, studenty, aktivní důchodce. Vše je pro vás připraveno, včetně kompletního školení (vše přes internet, takže nemusíte nikam jezdit). Poždadujeme: chuť se učit, ambice, vytrvalost a plnoletost.

Dohodou
Nabídka

08.10.2018
Jihomoravský kraj (Brno-město)
118x
 
 
Nabídka různých prací z pohodlí dom
Hledají se zájemci, kteří mají zájem pracovat doma! Máme pro Vás zajímavou nabídku hned několika výdělečných činností – Kompletace psacích potřeb, montáž výrobků, skládání prospektů, kopírování CD, roznos letáků do schránek, výroba textilních hraček a další možnosti výdělků. Podrobnější a nezávazné informace zašleme za ofrankovanou obálku, nadepsanou Vaší adresou. Odpovím na případné otázky či zašlu doručovací adresu.

Dohodou
Nabídka

06.10.2018
Jihočeský kraj (Jindřichův Hradec)
1080x
 
 
Přivydělejte se až 15000 kč měsíčně
Zajímavá příležitost domácího výdělku až 15.000 Kč/měs. za kompletaci různých výrobků. Není vyžadována žádná distribuce ani prodej! V případě zájmu o nezávazné a podrobné tiskové materiály reagujte zasláním odpovědního dopisu, do kterého vložte obálku se známkou a s vaší adresou. Adresa pro vážné zájemce: Hodice 103
589 01 Hodice

Dohodou
Nabídka

30.09.2018
Kraj Vysočina (Jihlava)
51x
 
 
Výroba gelových svíček
Německá firma ve spolupráci z českou agenturou, která se specializuje na výrobu svíček a svící na dokonalou domácí atmosféru a svící na velké interiéry. Které jsou na trhu nepostradatelným artiklem a na trhu ceském, slovenském a trzích zemí některých eu. Potřeba uspokojit trh, po které je velká poptávka. Aby mohla uspokojit poptávku a rozšířit výrobu, hledá vás domácí pracovníky na jejich výrobu. Svíce se vyrábějí z pryskiřice. Firma dodává materiál k práci spolu z ukázkoývmi výrobky a vzorníky a materiál k práci balíkovou službou pošty, nebo zásilkovou kurírní službou, dle dohody. Hotové svíce jsou stejnou cestou odebrány a po kontrole proplaceny. Dle ůdajů je za kus placeno od 20 kč 1 euro, sle druhu a velikosti výrobku. Svíce se balí po pěti a více kusech do polyetylenových sáčků a pytlíků. Zákaznické balení. Množství si zájemce volí sám, kolik svící zkompletuje a podle toho mu firma dodá materiál k práci. Zaujala-li vás tato nabídka? Kontaktujte nás na e-mailu

Dohodou
Nabídka

26.09.2018
Středočeský kraj (Praha-východ)
197x
 
Začni podnikat a splň si sen  
Začni podnikat a splň si sen
Sníš o tom, že jednou začneš podnikat, ale ještě nevíš v čem? Jsi ochoten obětovat svému začátku částku kolem 30.000 Kč? Pak jsi narazil na ten správný inzerát. Říkáš si, 30 tisíc. To je hodně. Ale do každého podnikání musí být počáteční investice. Nikdo ti nekoupí kavárnu, nedodá do ní personál, kávovary ani vybavení zadarmo. :-)

Ale k věci. Nabízím ti možnost spolupráce, v rámci které se můžeš realizovat v obchodně poradenské činnosti. Zatím nepotřebuješ mít ŽL. Plně tě zaškolíme v našem systému a dáme ti nejlepší prostředky pro to, abys mohl začít realizovat svůj sen. S námi se ti to splní! Ale potřebujeme, abys pochopil, že tvojí největší zbraní bude pracovitost, vytrvalost a radikální razení si cesty ke svým snům.

Jdeš do toho se mnou ? :-) Pokud je tvoje odpověď ano, kontaktuj mě na mých webovkách a já ti pošlu ještě více informací.

Těším se na spolupráci!

Dohodou
Nabídka

22.09.2018
Celá ČR ( )
767x
 
 
Práce z domova na MD!
Milé maminky, nabízím Vám možnost přivydělat si na mateřské dovolené prací, která Vás bude bavit. Pokud chcete mít voňavý, čistý a bezečný domov pro Vaše děti a ještě nějaké ty korunky navíc, napište mi, ráda vše vysvětlím.

Dohodou
Nabídka

20.09.2018
Hlavní město Praha (Praha 8)
138x
 
 
Plňte si své sny!
Volná pracovní doba, práce z domova, stále rostoucí výdělek, karierový růst, čas na rodinu i koníčky a relax. Je to i Váš sen, který byste rádi uskutečnili? Potom stačí se přidat k nám a začít podnikat v oboru wellness, který zažívá obrovský boom. Zajistíme Vám kompletní školení i osobní vedení. Vhodné i jako přivýdělek k MD, studiu či důchodu.

Dohodou
Nabídka

15.09.2018
Jihomoravský kraj (Brno-město)
151x
 
 
Finanční pomoc:pujcky.online rychly
nutně potřebujete rychlé finanční prostředky v krátkodobém , střednědobém a dlouhodobém horizontu pro realizaci vašich projektů!??tady jsou peníze, které potřebujete .email ;pujcky.online-rychle@seznam.cz

10,-
Nabídka

15.09.2018
Celá ČR ( )
85x
 
50% provize + 500 Kč za registraci  
50% provize + 500 Kč za registraci
Česko je eshopová velmoc s obřími zisky a vy máte možnost se bezstarostně na tom podílet.

Nabízím k prodeji za pouhých 890 Kč hotový čtyřproduktový eshop včetně domény s přírodními produkty od českého výrobce. Bylinné doplňky stravy doplněné vitamíny slouží k podpoře imunity, duševního zdraví, spánku, trávení, pomáhají zhubnout!

Můžete si přidat vlastní zboží - neomezeně!

Vaší jedinou starostí bude propagovat eshop - pak přepošlete přes partnerský odkaz objednávku a 50 %z ceny 299 Kč jde do vaší kapsy a co se odměn týká jsme teprve na začátku

Jen za to, že se zaregistrujete, se vám přičte na účet 500,- Kč!
- 50% provize z uskutečněného nákupu bez dopravného
- roční obratový bonus 500,- Kč (po 20 konverzích)
- propagace se dovoluje jakákoliv, kromě SPAMU
- vzorky zdarma pro recenzní weby a bonus 1000,- Kč po 10 konverzích
- youtube profily vzorky zdarma a bonus 2000,-Kč po 5 konverzích
- XML feed
- výše provize k vyplacení není určena.

Zájemci pište si pro další info

Dohodou
Nabídka

19.08.2018
Moravskoslezský kraj (Ostrava-město)
451x
 
 
Kompletace kuličkových per, 11.000
Hledají se zájemci pro vykonávání jednoduché manuální činnosti, která nezabere více jak 2 hodiny denně. Práce není nijak složitá, podrobné instrukce a materiál obdržíte poštou nebo balíkovou službou a je garantován odběr. Vše je zasíláno až k Vám domů, tedy žádné tahání těžkých balíků z pošty. Jste hlavně zodpovědní za výrobu, tj. za poskládání, smontování a případné zabalení. Případní zájemci pište na email

11 000,-
Nabídka

18.08.2018
Olomoucký kraj (Šumperk)
82x
 
 
Rozhodněte o své budoucnosti!
Už máte dost každodenního úmorného chození do zaměstnání a ještě nemít jistotu, že za tu dřinu dostanete zaplaceno? Chtěli byste o svém kariérovém a finančním růstu rozhodovat sami? Potom využijte unikátní internetový projekt, který Vám to umožní a začněte podnikat v trendovém oboru. Nepotřebujete žadné velké počáteční investice, praxi ani speciální vědomosti. Ale ambice stát se úspěšným.

Dohodou
Nabídka

18.08.2018
Jihomoravský kraj (Brno-město)
84x
 
 
S námi můžete jen vyhrát!
Už nechcete obracet každou korunu a skoro při každém nákupu přemýšlet, zda si to vůbec můžete dovolit? Pak je to potřeba změnit! Pracovní příležitost s naším projektem v oboru wellness vám to umožní. A takovou šanci potkat je přece výhra! Vhodné pro všechny cílevědomé, odhodlané a vytrvalé.

Dohodou
Nabídka

17.08.2018
Jihomoravský kraj (Brno-město)
119x
 
 
Nebojte se s námi podnikat!
Já jsem začala z pozice nezaměstnaného, bez zkušeností s podnikáním, s pár tisícovkami v kapse, ale s velkým odhodláním, že už nebudu na nikom závislá a ještě k tomu mohu veškerou práci dělat z domova. Povedlo se - průměrně vydělávám 35 tis. Kč/měs. a před sebou mám ještě další finanční i kariérový růst. Vše záleží pouze na mém rozhodnutí a na mém přístupu. A jak jste na tom Vy?

Dohodou
Nabídka

16.08.2018
Jihomoravský kraj (Brno-město)
706x
 
 
Hledáme nové spolupracovníky!
Mezinárodní firma s dlouholetou tradicí přijme 4 pracovníky z celé ČR ke spolupráci na unikátním internetovém projektu, který umožňuje podnikat v trendovém oboru z domova, a to formou hlavní či vedlejší pracovní činnosti. Požadujeme: znalost práce na PC a internetu na uživatelské úrovni, serióznost, plnoletost.

Dohodou
Nabídka

15.08.2018
Jihomoravský kraj (Brno-město)
978x
 
 
Vezměte život do svých rukou!
Už Vás nebaví být neustále na někoho odkázán, pasivně čekat, jestli dostanete výplatu či sociální dávky, a den za dnem řešit stále stejně bezútěšnou finanční situaci bez jakékoliv perspektivy? Potom se rozhodněte, udělejte ten správný krok a přidejte se k nám. Rozhodně neslibujeme bezpracné příjmy, ale ty odhodlané ke změně k lepšímu dovedeme k úspěchu.

Dohodou
Nabídka

14.08.2018
Jihomoravský kraj (Brno-město)
1980x
 
 
Nezávázná nabídka na spolupráci
Vážený(á) paní-pane

mám pro Vás lukrativní nabídku.

S malou investicí - VELIKÉ příjmy - ŘEŠENÍ finančních problémů

Můžete získat nové auto, vybrat si dovolenou, nástroje pro své podnikání a další výhody.

V neposlední řadě si můžete konečně splnit všechny své touhy a sny, které jste dosud nedocílili, nemohli uskutečnit z jakéhokoli důvodu.

Připadně řešit nesolventos.

Společnost co Vám dá možnost si vydělat a pronajmout Auto na 3 roky + 1- 5x dovolená za rok + 3x Visa Kredit v hodnotě po 1900€ každý rok a mno.ho dalších výdělků , Chtěl-a byste mít od 300€ týdně či 2000€ týdně nebo i více. Záleží na Vás členství od 70€.

Pokud se Vám to bude zamlouvat neváhejte mně kontaktovat pro víc informací

Dohodou
Nabídka

13.08.2018
Celá ČR ( )
2175x
 
 
Strana: 1  2  3  4  5  6  [Další >>] VIP sekce (max.1 inz./den)

...