Vše
|
Nabídky
|
Poptávky
|
Pouze za inzerenta:
|
Max.stáří inzerátů je 6 měsíců :: Přehledné vyhledání inzerátu :: Velmi jednoduché a rychlé podání inzerátu :: Možnost funkce jako e-shop s nabídkou inzerátů za jednoho inzerenta
Skrýt menu Obsah: 20828 položek inzerce. Vloženo: 128 za tento den. Právě si prohlíží 25 osob.
Filtrovat Vypnout filtr

Úvodní strana  » Práce » Práce z domu


Řadit podle: Data   Ceny+   Ceny-   Zobrazit: na stranu jako
  Strana: 1  2  3  4  5  6  [Další >>] 

Rozhodněte o své budoucnosti!  
Rozhodněte o své budoucnosti!
Už máte dost každodenního úmorného chození do zaměstnání a ještě nemít jistotu, že za tu dřinu dostanete zaplaceno? Chtěli byste o svém kariérovém a finančním růstu rozhodovat sami? Potom využijte unikátní internetový projekt, který Vám to umožní a začněte podnikat v trendovém oboru. Nepotřebujete žádné velké počáteční investice, praxi ani speciální vědomosti. Ale ambice stát se úspěšným.

Dohodou
Nabídka

27.10.2018
Jihomoravský kraj (Brno-město)
167x
 
 
Český projekt
Nový ČESKÝ PROJEKT, kde lze začít vydělávat i zcela 4zdarma
Registrace níže
Video https://youtu.be/y2LfApCH56w


Dohodou
Nabídka

26.10.2018
Pardubický kraj (Chrudim)
110x
 
 
Sám sobě šéfem!
Už se Vám zajídá, že Vám zaměstnavatel vyplácí vzhledem ke svým ziskům pouhou almužnu? Nebo žijete ve strachu, že můžete o práci přijít? Změňte to a podnikejte s námi v oboru wellness ! Budete vydělávat z domova a hlavně pro sebe! Stačí mít odhodlání, telefon a připojení k internetu. Kompletní zaškolení včetně osobního vedení je samozřejmostí. K tomu podpora perfektního týmu a zázemí firmy s dlouholetou tradicí.

Dohodou
Nabídka

26.10.2018
Jihomoravský kraj (Brno-město)
133x
 

 
Kompletace kuličkových per, 11.000
Hledají se zájemci pro vykonávání jednoduché manuální činnosti, která nezabere více jak 2 hodiny denně. Práce není nijak složitá, podrobné instrukce a materiál obdržíte poštou nebo balíkovou službou a je garantován odběr. Vše je zasíláno až k Vám domů, tedy žádné tahání těžkých balíků z pošty. Jste hlavně zodpovědní za výrobu, tj. za poskládání, smontování a případné zabalení. Případní zájemci pište na email.

11 000,-
Nabídka

25.10.2018
Olomoucký kraj (Šumperk)
44x
 
 
Nevhodné pro netečné!
Wellness + internet = dvě nejziskovější oblasti. Zapojením do našeho projektu, který obě oblasti využívá, se můžete stát součastí firmy s miliardovými obraty i Vy a mít konečně příjmy podle svých představ a plánů.

Dohodou
Nabídka

25.10.2018
Jihomoravský kraj (Brno-město)
89x
 
 
Výroba gelových svíček
Dobrý den,
Rádi pracujete doma?
Zahraniční německá firma, hledá právě vás domácí pracovníky. Firma je známá, jak v zahraničí, tak na českém a slovenském trhu.
Aby mohla uspokojit trh nebot výroba svíček je na trhu velmi žádaným artyklem. jak čajové, tak svíce velké válcové. Domácím zájemcům je určena výroba čajových svíček. Svíčky se vyrábějí z pryskyřice. pryskyřice se dodává v destičkách , která se roztaví a lije se do připravených kalíšků. Do kalíšků se vpichují knotky, pryskyřice se v kalíškách nechá vytuhnout.Takto hotové svíčky se balí po 5 kusech do polyetylenenových sáčků.
Materiák výrobě spolu z ukázkovými výrobky a podrobným popisem práce je dodáván , dle dohody bal. službou pošty nebo kurírní zásilkovou službou. Stejnou cestou jsou po kontrole zabalené výrobky odebírány firmou a po kontrole proplaceny 1 kus 30 kč. zaujala-li vás tato nab. kontakt nás na e-mailu.

Dohodou
Nabídka

24.10.2018
Středočeský kraj (Praha-východ)
1000x
 
 
S námi můžete jen vyhrát!
Už nechcete obracet každou korunu a skoro při každém nákupu přemýšlet, zda si to vůbec můžete dovolit? Pak je to potřeba změnit! Tato pracovní příležitost vám to umožní. A takovou šanci potkat je přece výhra! Vhodné pro všechny cílevědomé, odhodlané a vytrvalé.

Dohodou
Nabídka

24.10.2018
Jihomoravský kraj (Brno-město)
841x
 
 
Plňte si své sny!
Volná pracovní doba, práce z domova, stále rostoucí výdělek, karierový růst, čas na rodinu i koníčky a relax. Je to i Váš sen, který byste rádi uskutečnili? Potom stačí se přidat k nám a začít podnikat v oboru wellness, který zažívá obrovský boom. Zajistíme Vám kompletní školení i osobní vedení. Vhodné i jako přivýdělek k MD, studiu či důchodu.

Dohodou
Nabídka

23.10.2018
Jihomoravský kraj (Brno-město)
647x
 
 
Přivydělejte až 15.000 Kč měsíčne
Zajímavá možnost domácího výdělku kompletací různých druhů výrobků, např. součástek, případně ozdobných a upomínkových předmětů, kompletace propisek, šití textilních hraček, zajíčků a další. Není vyžadována žádná distribuce ani vlastní prodej! Odměna je za počet zhotovených kusů, který není limitován. Při aktivním zapojení lze vydělat až 15.000 Kč měsíčně! Podrobnější informace na e-mailu

Dohodou
Nabídka

23.10.2018
Celá ČR ( )
883x
 
 
Změňte svoji budoucnost!
Chtěli byste podnikat, ale chybí Vám pár miliónů? Tak začněte s námi! Nabízíme projekt, který rozjede Vaše podnikání ve wellness oboru za pár tisícovek, a ještě získáte naší plnou podporu ve Vašich začátcích. Máte-li ambice, chuť a odhodlání, nemůžete být neúspěšní.

Dohodou
Nabídka

23.10.2018
Jihomoravský kraj (Brno-město)
1422x
 
 
Chyťte příležitost za pačesy!
Chcete ve svém pracovním životě provést radikální změnu? Máte odhodlání, telefon a internet? Potom máte jedinečnou příležitost nastartovat své vlastní podnikání v oboru s neustále narůstajícím trendem! Nabízíme k tomu unikátní internetový projekt, který umožňuje pracovat z domova dle Vašich časových možností a zaručuje výdělky dle výsledků Vaší práce. Další výhody: školící a podpůrný systém na internetu, osobní vedení, přístup k nejnovějším informacím.

Dohodou
Nabídka

22.10.2018
Jihomoravský kraj (Brno-město)
2179x
 
 
Home Office
Zkušenosti, znalosti: Programovani PHP, MYSQL, NETTE, javascript, JQUERY, HTML, CSS, tvorba webu. MS OFFICE, Tvorba automatickych obchodnich systemu pro obchodovani na burze. Mám mnohaleté zkušennosti. Windows, Macos, tvorba PDF. Nabídněte práci, dohodneme se.

Dohodou
Nabídka

12.10.2018
Celá ČR ( )
511x
 
 
Objevte nové řešení
Poznejte první klub úspor a výhod. Kde díky Věrnostnímu programu je možné mít spoustu ušetřených peněz na požízení a provoz nového auta a body vyměnit za cash přes své platební karty.
V případě zájmu se s námi můžeme sejít v Brně, kde se na Live prezentaci dovíte podrobnosti. Je nutné vygenerovat registraci, kterí je zdarma. Proto je potřeba mi do správy napsat svůj telefon a kdy Vím můžu volat a domluvíme se na dalším postupu.

Dohodou
Nabídka

11.10.2018
Moravskoslezský kraj (Frýdek-Místek)
1443x
 
 
SMARTPHONE ZDARMA NEBO PŘIVÝDĚLEK 2
SHÁNÍM LIDI, KTEŘÍ BY MĚLI ZÁJEM SE ÚČASTNIT PROJEKTU ADMETER, kterého se účastní více než 1 000 respondentů z celého Česka. Pomocí aplikace v chytrém mobilním telefonu respondentů společně mapujeme užívání rozhlasu, televize a internetu.

Jako jediný projekt v Česku adMeter měří sledování médií mimo domov. Vše probíhá anonymně. Účastí na tomto projektu můžete rozhlasovým, televizním a internetovým společnostem poskytnout informaci vedoucí například ke zlepšení programové skladby jednotlivých médií.

Za účast v projektu respondentům nabízíme:

- finanční odměnu ve výši 200 Kč ZA MĚSÍC

- nebo poskytnutí chytrého mobilního telefonu, který po 24 měsících spolupráce PŘEJDE DO OSOBNÍHO VLASTNICTVÍ respondenta.

Měření je plně anonymní a nelze z něj poznat nic víc, než jaké médium sledujete.

Na tomto odkazu naleznete bližší informace:

http://www.median.cz/admeter/navod/Informace_RSP_AMD/Informace_RSP_AMD.html

Další podmínkou je, že si musíte nainstalovat aplikaci do PC, kde se každý měsí

200,-
Nabídka

11.10.2018
Kraj Vysočina (Třebíč)
1191x
 
 
Práce z domova
Káva a zdraví: na tohle se všichni nejčastěji ptáme
Nabízím nenáročnou práci z pohodlí domova prostřednictvím vašeho pc. Tato práce je vhodná jak pro studenty, tak pro duchodce, lidi na MD, zkrátka pro všechny, kteří hledají přivýdělek.. Záleží jen na vašem čase a schopnostech, kolik si vyděláte.JEN DO ZPRÁVY
www.facebook.com/groups/170150236747605
https://youtu.be/HPRW0lngbN8
www.freecoffee.cz

Dohodou
Nabídka

09.10.2018
Karlovarský kraj (Karlovy Vary)
58x
 
 
30.000 - 50.000 Kč/měs.
JAK? Ve spolupráci s naším projektem ve wellnes oboru. Práci můžete vykovávat doma jako svou hlavní činnost, nebo ve volném čase jako přivýdělek; proto vhodné i pro maminky na MD, studenty, aktivní důchodce. Vše je pro vás připraveno, včetně kompletního školení (vše přes internet, takže nemusíte nikam jezdit). Poždadujeme: chuť se učit, ambice, vytrvalost a plnoletost.

Dohodou
Nabídka

08.10.2018
Jihomoravský kraj (Brno-město)
118x
 
 
Nabídka různých prací z pohodlí dom
Hledají se zájemci, kteří mají zájem pracovat doma! Máme pro Vás zajímavou nabídku hned několika výdělečných činností – Kompletace psacích potřeb, montáž výrobků, skládání prospektů, kopírování CD, roznos letáků do schránek, výroba textilních hraček a další možnosti výdělků. Podrobnější a nezávazné informace zašleme za ofrankovanou obálku, nadepsanou Vaší adresou. Odpovím na případné otázky či zašlu doručovací adresu.

Dohodou
Nabídka

06.10.2018
Jihočeský kraj (Jindřichův Hradec)
1080x
 
 
Přivydělejte se až 15000 kč měsíčně
Zajímavá příležitost domácího výdělku až 15.000 Kč/měs. za kompletaci různých výrobků. Není vyžadována žádná distribuce ani prodej! V případě zájmu o nezávazné a podrobné tiskové materiály reagujte zasláním odpovědního dopisu, do kterého vložte obálku se známkou a s vaší adresou. Adresa pro vážné zájemce: Hodice 103
589 01 Hodice

Dohodou
Nabídka

30.09.2018
Kraj Vysočina (Jihlava)
51x
 
 
Výroba gelových svíček
Německá firma ve spolupráci z českou agenturou, která se specializuje na výrobu svíček a svící na dokonalou domácí atmosféru a svící na velké interiéry. Které jsou na trhu nepostradatelným artiklem a na trhu ceském, slovenském a trzích zemí některých eu. Potřeba uspokojit trh, po které je velká poptávka. Aby mohla uspokojit poptávku a rozšířit výrobu, hledá vás domácí pracovníky na jejich výrobu. Svíce se vyrábějí z pryskiřice. Firma dodává materiál k práci spolu z ukázkoývmi výrobky a vzorníky a materiál k práci balíkovou službou pošty, nebo zásilkovou kurírní službou, dle dohody. Hotové svíce jsou stejnou cestou odebrány a po kontrole proplaceny. Dle ůdajů je za kus placeno od 20 kč 1 euro, sle druhu a velikosti výrobku. Svíce se balí po pěti a více kusech do polyetylenových sáčků a pytlíků. Zákaznické balení. Množství si zájemce volí sám, kolik svící zkompletuje a podle toho mu firma dodá materiál k práci. Zaujala-li vás tato nabídka? Kontaktujte nás na e-mailu

Dohodou
Nabídka

26.09.2018
Středočeský kraj (Praha-východ)
197x
 
Začni podnikat a splň si sen  
Začni podnikat a splň si sen
Sníš o tom, že jednou začneš podnikat, ale ještě nevíš v čem? Jsi ochoten obětovat svému začátku částku kolem 30.000 Kč? Pak jsi narazil na ten správný inzerát. Říkáš si, 30 tisíc. To je hodně. Ale do každého podnikání musí být počáteční investice. Nikdo ti nekoupí kavárnu, nedodá do ní personál, kávovary ani vybavení zadarmo. :-)

Ale k věci. Nabízím ti možnost spolupráce, v rámci které se můžeš realizovat v obchodně poradenské činnosti. Zatím nepotřebuješ mít ŽL. Plně tě zaškolíme v našem systému a dáme ti nejlepší prostředky pro to, abys mohl začít realizovat svůj sen. S námi se ti to splní! Ale potřebujeme, abys pochopil, že tvojí největší zbraní bude pracovitost, vytrvalost a radikální razení si cesty ke svým snům.

Jdeš do toho se mnou ? :-) Pokud je tvoje odpověď ano, kontaktuj mě na mých webovkách a já ti pošlu ještě více informací.

Těším se na spolupráci!

Dohodou
Nabídka

22.09.2018
Celá ČR ( )
767x
 
 
Strana: 1  2  3  4  5  6  [Další >>] VIP sekce (max.1 inz./den)

...