Vše
|
Nabídky
|
Poptávky
|
Pouze za inzerenta:
|
Max.stáří inzerátů je 6 měsíců :: Přehledné vyhledání inzerátu :: Velmi jednoduché a rychlé podání inzerátu :: Možnost funkce jako e-shop s nabídkou inzerátů za jednoho inzerenta
Skrýt menu Obsah: 22589 položek inzerce. Vloženo: 536 za tento den. Právě si prohlíží 5 osob.
Filtrovat Vypnout filtr

Úvodní strana  » Zdraví » Výživa,jídlo,čaje


Řadit podle: Data   Ceny+   Ceny-   Zobrazit: na stranu jako
  Strana: 1  

Mastichashop .  
Mastichashop .
Chioská masticha je prírodná antibakteriálna látka, ktorú vyhľadávajú ľudia predovšetkým pri ťažkostiach s vysokým cholesterolom a tráviacimi problémami.

Dohodou
Poptávka

28.01.2018
Celá ČR (Č. R)
115x
 
 
Výživa
Důležité je správně vyživit organismus, aby tělo dobře fungovalo. Proto jsou doplňky prospěšné pro zdraví.

Dohodou
Poptávka

25.10.2017
Celá ČR (Valašské Meziříčí)
2520x
 
Tibetská houba do mléka - na IMUNITU  
Tibetská houba do mléka - na IMUNITU
Nabízím Tibetskou houbu do mléka na kefír, stimuluje IMUNITU těla - čistí střeva, cévy, obsahuje vzácnou kyselinu listovou, vit. B+ B12, léčí ekzémy, pomáhá při onkol. onemocněních, odkyseluje organismus, kefír mohou i alergici na laktózu a samozřejmě děti, dodává energii - zabraňuje únavě, reguluje tlak krve, vyvíjí antibiotika - léčí záněty v těle Možno osobně v Č.Budějovicích nebo zašlu na dobírku cena 100kč+ pošt. POCTIVÉ JEDNÁNÍ pište, volejte - PORADÍM - dobré vlastní zkušenosti

100,-
Nabídka

12.10.2017
Jihočeský (České Budejovice)
484x
 

 
Homocystein
Homocystein se přirozeně tvoří v buňkách jako produkt jedné z biochemických reakcí. Díky nedostatku vitaminů v potravinách se však toxický homocystein nepřeměňuje na netoxický methionin a buňky jeho přebytek vylučují do krve, kde se hromadí a způsobuje svojí toxicitou různá poškození, která zdravotnictví souborně nazývá civilizační choroby. Bezvadný chod biochemických procesů objevených v buňkách závisí na dostatku trojice vitamínů: kyseliny listové (B9), pyridoxinu (B6) a vitaminu B12. Pokud dodáme do těla potřebné vitaminy důležité pro správnou metabolizaci homocysteinu, zachováme si biochemické zdraví a pravděpodobně se dožijeme aktivního stáří bez civilizačních chorob.

Dohodou
Nabídka

24.09.2017
Moravskoslezský kraj (Ostrava-město)
428x
 
 
Lepší pocit ze života
Chcete snížit výdaje za potraviny? Vyzkoušejte zdravou alternativu ke klasickému jídlu, vyvinuto týmem špičkových lékařů.

Dohodou
Poptávka

04.09.2017
Olomoucký kraj (Olomouc)
1329x
 
 
Strana: 1  VIP sekce (max.1 inz./den)

...